Zgranie na parkiecie równa się zgranie w życiu

Na weselu, tuż po posiłku w postaci obiadu, nim rozpoczęcie zabawy zostanie oficjalnie ogłoszone, para młoda tańczy swój pierwszy taniec weselny. W tym momencie tylko młodzi małżonkowie są na parkiecie i to na nich zwrócone są wszystkie oczy. Nie ukrywajmy, niektórzy taniec mają we krwi, potrafią bez problemu wyjść na parkiet i pięknie zatańczyć, inni obowiązek ten kojarzą z ogromnym stresem. Jak w takiej sytuacji sobie poradzić? Najlepiej skorzystać z kursów w szkołach tańca, aby oswoić się z parkietem. Niech taniec ten stanie się przyjemnością, którą małżonkowie wspominać będą z łezką w oku. Co ciekawe, na kursy zapisują się również pary, które w tańcu radzą sobie całkiem dobrze. Dlaczego? Aby wraz z instruktorem dobrać odpowiedni taniec czy też choreografię.Umówcie się z drugą parą i zapłaćcie mniejPoznańska Akademia Tańca organizuje kurs tańca weselnego w swojej siedzibie. Podczas zajęć trener pomoże Wam ułożyć choreografię, a także przygotować samo wejście i zejście z parkietu. Warto dodać, iż wybierając się na kurs do Akademii wraz z drugą parą zapłacicie dużo mniej. Dlaczego zatem nie umówić się ze znajomymi, którzy również planują ślub i nie zaoszczędzić?Akademia oferuje następujący pakiet:
  • Cena 1000zł za 10 lekcji (zamiast 1300zł przy koszcie za jedną lekcję w wysokości 130zł).

  • Podczas zajęć nauczycie się tańca we własnym, spokojnym tempie, a także przygotowana zostanie dla Was specjalna choreografia.

  • Instruktor pomoże Wam dobrać muzykę do pierwszego tańca.

  • Zdjęcia z zajęć jako pamiątka na całe życie.Poznańska Akademia Tańca serdecznie zaprasza wszystkie osoby chętne do zapisów.Poznańska Akademia Tańca
Grunwaldzka 222
60-166 Poznań
tel. 501 01 18 18

Zobacz także:

Profesjonalny DJ na wesele

Profesjonalny DJ na wesele

Iluzjonista

Iluzjonista

PiroArt - Tanie petardy

PiroArt - Tanie petardy

Profesjonalne, prywatne pokazy magii

Profesjonalne, prywatne pokazy magii

Pomoc doświadczonych agencji eventowych w organizacji imprez

Pomoc doświadczonych agencji eventowych w organizacji imprez