wynajem autokarów Wrocław

WROCEK – TRAVEL to firma transportowa, która zapewnia profesjonalny, bezpieczny i w dobrej cenie przewóz osób na terenie Polski oraz poza jej granicami. Kierowcy to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w swoim zawodzie, dzięki czemu każdy podróżujący może czuć się w pełni bezpiecznie i cieszy wysokim komfortem jazdy. Wynajem autokarów od wrocławskiej firmy cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na:

  • konkurencyjność cen,
  • bogate wyposażenie pojazdów,
  • w pełni sprawne autokary,
  • solidnie przygotowane busy na krótkie i długi trasy,
  • nowoczesne autobusy.

Wynajem busów z Wrocławia

Firma WROCEK – TRAVEL spełnia najwyższe oczekiwania swoich klientów, dlatego priorytetem w organizowaniu autobusów dla pasażerów jest ich najlepszy stan techniczny, czystość wewnątrz pojazdu oraz komfort podróży na każdej długości trasy. Autokary i minibusy są przystosowane do przewożenia małych, jak i dużych grup, dlatego z oferty wrocławskiej marki korzystają osoby prywatne, przedsiębiorstwa, instytucje i różnego rodzaju organizacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, WROCEK – TRAVEL gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie wraz z zapewnieniem punktualności.

Profesjonalni kierowcy autobusów

We wrocławskiej firmie przewozowej zatrudnia się jedynie najlepszych kierowców, którzy mają nie tylko spore doświadczenie zawodowe, ale również dokumenty potwierdzające ich wysokie kwalifikacje. Wszystkie autokary dostępne na krótki i dłuższy dystans są regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego oraz ich sprawności na drodze. To pokazuje, jak firma przywiązuje dużą uwagę do bezpieczeństwa swoich pasażerów.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Międzynarodowy transport medyczny

Międzynarodowy transport medyczny

Wygodny sposób na poruszanie się po Katowicach

Wygodny sposób na poruszanie się po Katowicach

Bezpieczny i profesjonalny przewóz maszyn

Bezpieczny i profesjonalny przewóz maszyn

Co proponuje Domibus?

Co proponuje Domibus?

Profesjonalne Przeprowadzki - fachowość i uczciwość

Profesjonalne Przeprowadzki - fachowość i uczciwość